Відділення патології вагітності 

 Для жінки вагітність є природнім станом, але іноді можуть виникати різні відхилення від нормального перебігу вагітності. Існує «група ризику вагітності» – це жінки з гіпертонічною хворобою, варикозним розширенням вен, вадами серця, бронхіальною астмою та інші. Іноді майбутнім мамам необхідна кваліфікована медична підтримка з 22 тижнів вагітності для того, щоб виносити здорового малюка або малюків. Таких жінок направляють саме у відділення патології.

В нашому відділенні лікуються вагітні з пізніми гестозами, дистресами плоду, затримкою розвитку плоду, анеміями. Готуються до пологорозрішення вагітні з рубцями на матці, юні та вікові першородячі, з сідничним передлежанням плоду, багатоплідні вагітності, вагітність у яких настала, внаслідок застосування репродуктивних технологій (ЕКЗ).Проводиться моніторне спостереження за станом вагітної та плоду (кардіотокографія, доплерометрія, визначення біофізичного профілю плоду, лабораторні дослідження, записується ЕКГ, тощо).

Доглядають за вагітними та створюють доброзичливу атмосферу у відділенні середній та молодший медичний персонал. Відділення надає спеціалізовану стаціонарну допомогу вагітним міста та області. Наш персонал проводить роботу з підтримки грудного вигодовування: бесіди, демонстрація тематичних фільмів. 

Відділення постійно модернізується. Його колектив намагається створити для вагітних умови,
максимально наближені до домашніх, адже вдома навіть стіни лікують.