Клінико-діагностична лаборатоія

Хмельницька клініко-діагностична лабораторія, яка розміщена в приміщенні міського перинатального центу по вул. Хотовицького, 6, проводить платне тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

У лабораторії, забір біоматеріалу відбувається з 8 години до 10 години ранку протягом понеділка-четверга. Вартість платного аналізу становить 580 грн.

Результати виконання: якщо приїхали з “червоної зони”, то наступного дня прийде в додатку “Дія”. 

Якщо забирати самому, то наступного дня після здачі о 10.00 починають видавати результати, якщо людини їде за кордон і треба, щоб був дійсний тест, то видають в день забору орієнтовано о 15:30.

Бактеріологічна лабораторія

Бактеріологічна лабораторія є окремим структурним підрозділом Хмельницького міського пренатального центру. Головна функція лабораторії полягає у виявленні проблем, пов’язаних із внутрішньолікарняними інфекціями, проведення контролю комплексу санітарно-гігієнічних заходів. Саме тут проводяться дослідження з метою виділення та ідентифікації збудників інфекційного процесу, визначення їх антибіотикорезистентності, підбір індивідуальної антибіотикотерапії.

В лабораторії працює лікар-бактеріолог вищої категорії, 3 фельдшера і 3 молодших медичних сестри. Працівниками лабораторії щороку виконується понад 60 000 досліджень.

У своїй роботі лабораторія поєднана з усіма відділеннями стаціонару та жіночими консультаціями, а також працює у тісному контакті з лабораторією обласної СЕС.

У зв’язку запобігання короновірусної інфекції на базі бактеріологічної лабораторіїї також можна зробити ПЛР тест. Швидко, якісно, надійно, а головне не дорого!

Щоб покращити свою роботу тут завжди впроваджують сучасні перспективні методи, використовують тест-системи кращих виробників, завдяки цьому Ви завжди можете отримати за короткі терміни якісні, достовірні результати бактеріологічних досліджень.

Імунологічна лабараторія

Лабораторні дослідження в акушерстві та гінекології є одним з методів діагностики патологічних
станів, моніторингу перебігу захворювання, контролю проведеного лікування і виявлення доклінічних
стадій хвороби при скринінгових обстеженнях.

За рекомендацією Міністерства охорони здоров’я, відповідно до державної програми
“Репродуктивне здоров’я матері і дитини”,  щоб визначення ризик внутрішньоутробного інфікування у жінок з дефіцитом гормонального та імунного статусу, при наявності хронічних соматичних і гінекологічних захворювань імунологічна лабораторія забезпечила обстеження жінок і дітей зівсієї області, а саме:

  • на ТОRСН-інфекції,
  • на хвороби, що передаються статевим шляхом (визначення антигенів методом
    імунофлюоресценції),
  • визначати функціональну активність репродуктивної системи.

При підтримці обласного управління охорони здоров’я з 2007 року згідно з програмою неонатального скринінгу проводиться обстеження немовлят на гіпотиреоз. Для попередження спадкових та вроджених хвороб впроваджено біохімічний скринінг вагітних. Щорічно проводяться понад 100 тисяч лабораторних досліджень. На базі лабораторії працюють досвідчені лаборанти з високим рівнем кваліфікації та досвіду роботи. Лабораторія постійно поповнюється новим обладнанням. Майбутнє лабораторії – це впровадження нових технологій і методів, які дадуть змогу проводити якісне обстеження на високому рівні.