Пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами та операційними 

 

rodovoe-otdelenie-s-individualnymi-zalamiПологове відділення з індивідуальними пологовими залами та операційними №1 та №2. Також у складі відділення функціонують фізіологічна операційна та післяопераційна палата.

Пологове відділення обслуговує жінок з міста Хмельницького та районів області. Щорічно тут приймається  понад 2500 пологів, біля 20% із них шляхом кесаревого розтину.

rodovoe-otdelenie-s-individualnymi-zalamiУспішно впроваджуються нові перинатальні технології, які базуються на принципах доказової медицини та включають пологи в індивідуальних пологових залах, спільне перебування матері та дитини, дотримання принципу «теплого ланцюжка», грудне вигодовування з пологової зали. Проводяться партнерські пологи, психологічна підтримка породіллі в пологах медичним персоналом та родичами. З кожним роком кількість партнерських пологів зростає. Впровадження нових перинатальних технологій призвело до зниження захворюваності породіль та новонароджених.

rodovoe-otdelenie-s-individualnymi-zalamiЛікарі відділення постійно проходять курси підвищення кваліфікації на різних медичних базах, беруть учать в конференціях, семінарах, симпозіумах, з’їздах.