Ропотан А.Г. під час провед. лапароскопічної операції

Відділення гінекології з малоінвазивними технологіями

 

Відділення гінекології з малоінвазивними технологіями спеціалізується на хірургічному лікуванні хвороб і патологічних станів жіночої репродуктивної системи. Його основним завданням було і залишається надання кваліфікованої оперативної допомоги хворим і вагітним жінкам Хмельниччини.

otdelenie-ginekologii-s-maloinvazivnymi-tekhnologiyamiВідділення оперативної гінекології має в своєму складі операційний блок, оглядову, процедурну, перев’язну, палати для хворих і підсобні приміщення. У відділенні працює висококваліфіковані лікарі та медсестри, завдяки яким за рік проводиться понад 2000 оперативних втручань. Одним із нових досягнень стало впровадження лапароскопічних операцій, які становлять третину хірургічних втручань. Також у відділення проводить лікування хворих з непліддям, запальними процесами жіночих статевих органів, із загрозою переривання вагітності, тощо.

Для підвищення свого професійного рівня лікарі постійно навчаються на різноманітних медичних базах, беруть участь у роботі науково-практичних конференціях, семінарах. Глибокі знання і багаторічний досвід оперуючих гінекологів забезпечує максимальні результати лікування.