Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Стоп covid-19 – не бійся лікар, ти захищен!

  • Головна
  • -
  • Новини
  • -
  • Стоп covid-19 – не бійся лікар, ти захищен!
 Стоп covid-19 – не бійся лікар, ти захищен!

Сучасні умови роботи лікарів медичних закладів кидають виклик кожному з них, особливо потребу в  захисті свого здоров’я.  Хмельницька міська рада та КП «Хмелницький міський перинатальний центр»  турбується про своїх акушер-гінекологів, роблячи все можливе, щоб вони були захищені від захворювання Сovid-19. Тому нещодавно кожний лікар акушер-гінеколог, який працює з вагітними роділлями та породіллями  хворими на Сovid-19, отримали страховку на покриття амбулаторного та стаціонарного лікування, а також у випадку смерті від захворювання на вірус SARS-CoV-2 застрахованої особи. Директор страхової  компанії  Ірина Юзвишина, повідомила що термін страхового полюсю укладається 1 рік. Всього було застраховано 57 осіб медичного персоналу. У врученні страховики приймали участь Хмельницька міська рада, в особі заступника міського голови Романа Примуша та Борис Ткач, начальник управління охорони здоров’я ХМР.   

Хмельницький міський перинатальний центр 

Роман Примуш, завірив, що вакцинуватись від захворювання Сovid-19,  яке викликається вірусом SARS-CoV-2 будуть всі лікарі КП «ХМПЦ», але звісно це відбудеться за бажанням. КП «ХМПЦ»  буде одиним з перших медичних закладів, який отримає таку вакцину. Також заступник мера ознайомився з роботою перинатального центру та зазначив, що в цьому році планується виділення коштів на ремонт та придбання обладнання для відділення інтенсивної терапії, так як воно вже давно цього потребує. Нове обладнання буде придбано і в інші відділення КП «ХМПЦ» за переліком сформованої черги. Не забули про оновлення і ліжок у відділеннях фонду, на даний час відбуваються перемовини з благодійними організаціями, закупівля ліжок планується на березень 2021р.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *