Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Дай своєму немовляті шанс на життя

  • Головна
  • -
  • Новини
  • -
  • Дай своєму немовляті шанс на життя
 Дай своєму немовляті шанс на життя
В Хмельницькому перинатальному центрі запрацював соціальний проєкт «Вікно життя». Мета проєкту – зберегти життя і не кидати на прозволяще дитину. «Вікно життя» – завжди відкрите для новонороджених!
👩‍⚕️Лікарі Хмельницького переинатального центру обов‘язково нададуть новонародженому кваліфіковану допомогу та згодом дитина може отримати сім‘ю, а сімейна пара стане довгоочікуваними батьками.
💬Медичний директор, Ірина Королюк, вважає, що «Вікно життя» – це найкраще рішення, якщо жінка не може залишити дитину із собою.
Жінка може покласти малюка у «Вікно життя». Вікно має підігрів, щоб маляткові було тепленько, і головне, не ведеться відеоспостереження. Жінка яка залишає дитину, може бути впевнена на конфедінційність та приватність залишитися не відомою.
 
Найголовніше ☝️маленька людина 👶буде жити та мати можливість виховуватися у повноцінній родині де їй подарують любов та турботу.
 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *