Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

День Вишиванки у КП ХМПЦ

  • Головна
  • -
  • Новини
  • -
  • День Вишиванки у КП ХМПЦ
 День Вишиванки у КП ХМПЦ

Сьогодні Україна святкує День вишиванки🌸 Для українців вишиванка це не просто гарна сукня чи блуза – це є оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті, наші предки намагалися закодувати в орнаменті щастя, долю, життя та волю.

☝️Свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції “Всесвітній день вишиванки” і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також всі охочі підтримати Україну.

В це свято в КП ХМПЦ народилося 2 хлопчика та 1 дівчинка. Зараз у перинатальному центрі знаходиться 6 дівчаток та 16 хлопчиків.

 Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради привітало щасливих матусь зі святом! Кожна жінка, яка народила сьогодні отримала подарунок та щирі і теплі слова з побожанням миру та здоров‘я їм та їх діткам! Хмельницький перинатальний центр, також приєднується до цих вітань та бажає всім мирного неба, щоб наші дітки росли в мирній, вільній Україні!

Віримо в Україну, віримо в ЗСУ❗️

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *