Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Реєстрація народження малюка спрощена до 30 хвилин

  • Головна
  • -
  • Новини
  • -
  • Реєстрація народження малюка спрощена до 30 хвилин
 Реєстрація народження малюка спрощена до 30 хвилин

Поява малюка на світ – це завжди радість і батькам, і оточуючим.  Вже з перших днів життя маленька людина  потребує не тільки турботи близьких, але має бути зареєстрованою і отримати перший свій документ – свідоцтво про народження.

З додатком Дія та послугою єМалятко тепер стало все набагато зручніше та швидше. Батьки не тільки можуть зареєструвати новонароджену дитину, але й отримати майже дев’ять послуг від держави, які потрібні при народженні дитини. А саме:

  • Реєстрація при народженні та отримання свідоцтва з походженням малюка (інформація про батька та матір дитини) та внесення номеру платника податків дитини і реєстрація його в Державному реєстрі фізичних осіб-платника податків.
  • Оформлення та призначення допомоги при народженні дитини.
  • Присвоєння малюку УНЗР (унікальний номер запису в єдиному державному демографічному реєстрі).
  • Реєстрація громадянства та проживання дитини за вказаною адресою одного з батьків.
  • Реєстрація дітей з багатодітних сімей та призначення допомоги на кожну третю дитину в сім’ї. Оформлення посвідчень батькам та дитині з багатодітних сімей.

Окремим пунктом хочеться виділити  внесення інформації про малюка до Реєстру пацієнтів України. Ця послуга надзвичайно зручна, так як при укладанні декларації  з сімейним лікарем або педіатром вся інформація про дитину вже буде у Реєстрі пацієнтів України. Це з економить ваш час та час лікаря. 

Хочемо зазначити, що сім послуг надаються на вибір батькам, дві є базовими, також  послуги можна замовляти пакетом.

Які документи потрібні для отримання послуги он-лайн?

Для оформлення пакету послуг вам знадобиться: медичний висновок про народження, а саме його номер (форма 103/0), який надходить до матері дитини у смс повідомленні.  Зазначимо, що Хмельницький міський перинатальний центр надає такі медичні висновки про народження. А також вам буде необхідний електронний підпис (детальніше про електронний підпис читайте тут).  Обов’язковими критеріями для отримання даної послуги також важливо бути громадянином України, малюк народився у медичному закладі та була виписана довідка з номером.

Послугу єМалятко також можна замовити оф-лайн. Які потрібно зібрати документи детальніше можна дізнатися тут. Звісно користуватись послугою он-лайн набагато зручніше та швидше, не виходячи з дому та піклуючись про здоров’я малюка та близьких

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *