Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Акушери-гінекологи закликають подолян вакцинуватися від COVID-19

  • Головна
  • -
  • Новини
  • -
  • Акушери-гінекологи закликають подолян вакцинуватися від COVID-19
 Акушери-гінекологи закликають подолян вакцинуватися від COVID-19

З середини лютого 2021 року на Хмельниччині розпочалася вакцинація проти вірусу COVID-19. У березні цього року профілактичне щеплення від короно-вірусної інфекції отримали медичні працівники КП “Хмельницький перинатальний центр” Треба зазначити, що вакцинація добровільна, безкоштовна та здійснюється за бажанням медичного працівника. Для вакцинації була використана вакцина індійського виробника AstraZeneca (CoviShield). Щеплення здійснювала мобільна бригада, яка пройшла відповідне навчання.

За словами, медпрацівників, вакцинація від COVID-19 на даний час є ефективним захистом від цієї хвороби. Виходячи з цього лікарі закликають подолян вакцинуватися від короно-вірусної інфекції, показуючи своїм прикладом вакцинування.

Взагалі на Хмельниччині планують провести п’ять етапів вакцинування. На першому етапі отримують щеплення лікарі та медичні працівники, які надають допомогу ковідним хворим. На другому етапі соціальні працівники, інші медичні працівники та люди старше 80 років. На третьому – працівники поліції та СБУ, ті хто працюють в освітніх закладах (вчителі). На четвертому етапі – дорослі люди з супутніми захворюваннями (від 60-64). На п’ятому – всі бажаючі.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *