Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Вітаємо з Днем медичного працівника!

  • Головна
  • -
  • Новини
  • -
  • Вітаємо з Днем медичного працівника!

За традицією в Україні в третю неділю червня щороку лікарі та медсестри святкують День медичного працівника.

З цієї нагоди 15 червня міський голова Хмельницького, Олександр Симчишин та Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради привітали з Днем медичного представника та вручили грамоти робітникам КП “Хмельницького міського перинатального центру”, а саме: грамоту від міського голови отримав Анатолій Анатолійович Костьолко – завідувач відділення гінекології з ліжками для дитячої та підліткової гінекології.

Грамоти від Управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради отримали: Альона Юріївна Перепелиця – біолог клінико-діагностичної лабораторії;

Альона Юріївна Сенчук – акушерка відділення патології вагітності №2; Марія Петрівна Качур – сестра-господиня відділення гінекології з малоінвазивними технологіями.

КП “Хмельницький міський перинатальний центр” пишається вами і висловлює вам щиру подяку за ваш труд та співпрацю. Ми також вітаємо кожного медичного працівника нашого центру з Днем медичного працівника. Бажаємо вам, наші дорогі співпрацівники, міцного здоров’я, плідної праці, миру та затишку у ваших сім’ях. Нехай ваша праця приносить вам тільки натхнення та задоволення!

 

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *