Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Вакцинуватися чи ні?

 Вакцинуватися чи ні?

З приходом осені пандемія, на жаль, не закінчилися, а почала набирати обертів знов. Зараз у багатьох людей постає питання вакцинуватися чи ні? Лікарі хмельницького пренатального центру щодня стикаються з новими випадками коронавірусної хвороби. Щоб захистити себе та близьких багато з лікарів провакцинувалися. Дійсно, вакцина не захищає від хвороби, але зменшує ризики летальних випадків та поліпшує можливе захворювання новими штамами вірусу.

Зараз в області працює 8 центрів масової вакцинації, 95 постійних пунктів щеплень, а також 48 мобільних бригад, які виїжджають до представників маломобільних груп та на тимчасові пункти вакцинації. Вакцинацію проводять 26 комунальних та 4 приватних заклади охорони здоров’я. Наразі для збору інформації про охочих вакцинуватися у віддалених населених пунктах будуть залучатися працівники Укрпошти, вони також інформуватимуть про дати приїзду мобільних бригад.

У місті Хмельницькому пункти вакцинації від COVID-19 працюють: UA: ПОДІЛЛЯ (ТРК “Поділля-Центр”) м.Хмельницький, вул. Володимирська,92 понеділок – п’ятниця 9.00-15.00 сб., нд. 9.00-16.00 телефонуйте за номером 0382 77 80 15

Ті, хто ще не перехворів COVID-19, вакцинуючись, мають всі шанси цього уникнути – нехай і на деякий обмежений термін.

Як працює вакцина від COVID-19?

Наприклад Ви вирішили вакцинуватися та отримали першу дозу вакцини в цей час Ваш організм запускає роботу двох видів імунних клітин: В і Т-типу. Упродовж тижня в вашому організмі активно виробляються антитіла, але по закінченню другого тижня кількість цих антитіл різко скорочується й організм знову залишається непідготовленим до нових атак вірусу. Тому Вам обов’язково треба зробити ревакцинацію, щоб запустити другу частину імунної відповіді. На цей раз Ваш організм почне виробляти більшу кількість імуноглобулінів і зможе сформувати довгострокову імунну пам’ять.

Якщо ми подивимося на результати медичних досліджень, то побачимо, що саме друга доза вакцини від COVID-19 збільшує ступінь захисту в декілька разів.

Також хочемо Вам нагадати: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та користування антисептиком — рятує життя. Бережіть себе та рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю або до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19.

Отже, Хмельницький перинатальний центр закликає мешканців м. Хмельницького не зволікати, а як найшвидше пройти вакцинацію або ревакцинацію, таким чином ми всі разом зможемо запобігти розповсюдженню коронавірусної хвороби. Захистимо себе та наших близьких!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *