Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Мамографія молочних залоз

  • Головна
  • -
  • Новини
  • -
  • Мамографія молочних залоз
 Мамографія молочних залоз

Останнім часом серед жінок найпоширенішим онкологічним  захворюванням вважають рак молочних залоз. Виявивши ущільнення в грудях, жінки не відразу звертаються до лікаря, це може погіршити ситуацію і подальше лікування.

Не завжди новоутворення в грудях – це рак! Доброякісні новоутворення можна лікувати медикаментозно без ускладнень. Головне, вчасно пройти діагностику і підібрати правильний курс лікування. В цьому Вам допоможе лікар мамолог, він проведе ретельне обстеження та за необхідністю призначить мамографію.

Хвороби молочних залоз

Хвороби молочних залоз поділяють на такі категорії:

  • доброякісна дисплазія грудей;
  • захворювання запального характеру;
  • збільшення (гіпертрофія) молочної залози;
  • утворення в грудях неясного генезу;

злоякісні Мамографія молочних залоз

  • утворення та інші патології молочної залози.

Кожне з захворювань виникає з багатьох причин. Це може бути екологія, спадковість, стреси, ведіння нездорового способу життя, захворювання щитовидної залози, діабет, зайва вага, аборти та багато іншого. Деякі фактори які впливають на подальше захворювання можна виключити  зі списку та допомогти своєму організму бути здоровим.

Мамографія

Для більш детального обстеження та виявлення тої чи іншої проблеми лікар може призначити жінці зробити мамографію.

Мамографія – це скринінговий рентгенологічний метод інструментальної діагностики захворювань молочної залози, в тому числі і пухлинного характеру. Завдяки мамографії можна діагностувати рак на ранній стадії. Її рекомендують жінкам яким вже виповнилось 40 та більше років. Завдяки цій процедурі можна виявити до 95% процентів всіх патологічних новоутворень в грудях.

Якщо жінка перебуває у групі ризику, але почуває себе добре, лікар може призначити скринінг  грудей проходити кожний рік. Не варто турбуватися про дозу опромінення під час процедури, вона на стільки маленька, що не нашкодить Вашому здоров’ю.

Як проходить мамографія?

Спеціальної підготовки мамографія не потребує.

Жінку ставлять перед приладом, залозу розташовують між особливими тримачами, які сплющуються в певних напрямках – уздовж і поперек. Це необхідно для зменшення товщини тканин і усунення дефектів знімка. Дані знімки дають можливість отримання об’єктивної інформації та зменшення дози променевого навантаження на жіночий організм.

Для кожної залози робляться окремі знімки, навіть якщо підозра є на конкретну залозу. Це необхідно для контролю і порівняння.

Важливо! Приходити на мамографію молочних залоз краще відразу після менструації (на початку менструального циклу).