Edit

About Us

We must explain to you how all seds this mistakens idea off denouncing pleasures and praising pain was born and I will give you a completed accounts off the system and expound.

Contact Info

Мамографія – діагностика, яка може запобігти раку молочної залози

  • Головна
  • -
  • Новини
  • -
  • Мамографія – діагностика, яка може запобігти раку молочної залози
 Мамографія – діагностика, яка може запобігти раку молочної залози

В наш час, коли захворюваність на рак молочної залози зростає з кожним роком, не від’ємною процедурою для багатьох жінок повинна стати мамографія.

Давайте з Вами згадаємо, що таке мамографія, і коли її треба робити. Мамографія – це неінвазивне дослідження молочної залози за допомогою рентгенівського випромінювання. Його рекомендується регулярно проходити всім жінкам старше 35 – 45 років. Нескладний тест дозволяє на ранніх етапах виявляти новоутворення, також це найпопулярніший і ефективний на сьогодні метод виявлення раку грудей. На відміну від УЗД і МРТ він дозволяє не просто побачити новоутворення, а й оцінити їх якість. Лікар може поставити точний діагноз і відрізнити рак від фіброаденоми чи мастопатії.

Завдяки такому методу діагностики значно знизився рівень захворювання та смертності від раку молочної залози. Саме мамографія виявляє новоутворення на ранніх стадіях, коли самодіагностика, або пальпація не ефективні. Процес займає небагато часу, а головне він майже безболісний, жінка може тільки відчути невеликий дискомфорт при стисненні груді.

Груди добре фіксуються і злегка притискаються, потім робиться знімок у двох проєкціях. Отримавши знімки спеціаліст може визначити чи є новоутворення та її місце розташування.

В нашому перинатальному центрі мамографія є пріоритетною послугою.

Кожна жінка, яка відвідала лікаря мамолога та отримала направлення на цю процедуру без проблем може нею скористатися та перевірити своє здоров’я.

Підготуватися до цієї процедури дуже просто. Жінки, які знаходяться у фертильному віці, рекомендується робити цю процедуру на 3-8 день після закінчення менструації. У день обстеження не треба наносити на шкіру молочних залоз та пахв лосьйони, пудри, використовувати дезодорант або антиперспірант. За декілька днів до процедури не варто багато вживати продуктів з кофеїном – вони можуть підвищити чутливість грудей. Також вдягніть зручний одяг, бо Вам прийдеться роздягатися вище пояса.

Жінки, закликаємо кожну з Вас, не зволікати своїм здоров’ям, вчасно проходити огляди та у разі потреби звернутися до спеціалістів, це не тільки збереже Ваше здоров’я, але й значно заощадить кошти дороговартісного лікування.

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *