Відділення оперативної гінекології спеціалізується на хірургічному лікуванні хвороб і патологічнихстанів жіночої репродуктивної системи. Його основним завданням було та залишається надання кваліфікованої оперативної допомоги хворим і вагітним жінкам Хмельниччини.

Відділення оперативної гінекології має в своєму складі операційний блок, оглядову, процедурну, перев’язну, палати для хворих і підсобні приміщення. У відділенні працює висококваліфіковані лікарі та медсестри, завдяки яким за рік проводиться понад 2000 оперативних втручань. 

Одним із нових досягнень стало впровадження лапароскопічних операцій, які становлять третину хірургічних втручань. Також у відділенні проводиться лікування хворих з непліддям, запальними процесами жіночих статевих органів, із загрозою переривання вагітності, тощо.

Для підвищення свого професійного рівня лікарі постійно навчаються на різноманітних медичних базах, беруть участь у роботі науково-практичних конференціях, семінарах. Глибокі знання і багаторічний досвід оперуючих гінекологів забезпечує максимальні результати лікування.